Sesli ve Yazılı Chat Farkı

Sesli chat ve yazılı chat farkı nelerdir ? Yazılı chat devri kapan dımı yoksa halen Irc yazılı chat sistemi devam ediyor mu ? sesli ve Yazılı chat

Sesli ve Yazılı chat Farkı Nedir ?
İnsanlıgın baslagıcından beri nsanların en guzel yaptıgı sey konusmak iletisim kurmaktır.
İste bu var olustan buyana günümüz dunyasının iletisim merkezleri haline gelen internet dunyasi sohbet ortamlarını bız kullanıcılarına cok farklı yollarla sunmaya baslamıstır.

İnternet Yazılı Chat’lerle sohbet dunyasına gırıs yapmaya basladıgından bu yana olduk uzun bı zaman dilimi gecmis sadece klavyede yazmak Yerine artık sesli ve goruntulu chat sitelerıyle dunyanın degisik yerlerınden ınsanları bırbırıyle bulusturmaya baslamıstır.
Evlerınde yanlızlıktan sıkılanların eş arayanların en ugrak yerleri haline gelmıs evlerindeki cafeyi yaatmaya baslamıslardır.
Sesli ve yazı chat’ın aralarındakı fark ıse yazılı chatın sadece kılavyede kalması Seslichat’ın bu tabuları kırıp hem ses hemde camera sayesınde ınsanların bırbırını goırmelerını yazıları yazan kısılerın esrarengizligınden kurtarıp kisileri birbirlerini gormelerını saglar.
İste bu sesli chat yeni yuzyılın en guzel iletisim sohbet arkadaslık ve aile bırlesımı yeri olmaktadır gelecek yazımızda Sesli sohbet’in kullanıcılarına neler kattıgından tanısmaların nasıl oldugundan sohbet’lerın nasıl yapıldıgından bahsedecegız sakın ben bılıyorum demeyın bir ustat soyle demstir bilmedıklerımı ayaklarımın altına koysalar basım arşa degerdı demis sımdıden ıyı sohbet’ler dılerım.

SesliYazılı chat takılan bir çok kullanıcı artık seslichat,sesli sohbet gibi sitelerde yer almaktadırlar nedeni ise daha çok avantaja sahip oldugu için sesli konuşma ,sesli iletişim kurabilme olması sebebiyle ırc türü sitelere girişler eskisi gibi iyi degil diyebilirim yanlız sunu da demek istiyorum telefonlar mobil sistemli chatler gün geçtikce ilerledigi için sesli chat gibi sitelerinden düsüs yaşadıgını gormekteyim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir